Buna ziua!

25-08-2011
aidilia
Nu este medic/terapeut
aidilia
am o intrebare, pe 22 august am avut contact secsual protejat dar sotul a ecajulat pe pijamaua mea cu care eu mam sters, ce credeti poate nimerit ceva in interior, sau nu?
1 comentarii
0
25-08-2011, ora 22:24
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Cum ati avut contact protejat, dar a ejaculat pe pijama?Protejat inseamna, ca ati folosit prezervativil sau daca luati anticonceptionale..daca ati facut fara si a ejaculat pe pijama, exista un risc, pt ca lichidul eliminat de barbat in timpul excitatiei, poate contine spermatozoizi..
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul