contact intravaginal !

21-03-2008
andradada
Nu este medic/terapeut
andradada
Buna ziua
As dori sa stiu daca poti ramane insarcinata daca nu ai avut contact intravaginal.
Mai exact daca exista sperma in apropierea vaginului dar nu a intrat in vagin, sau daca exista sperma pe lenjeria intima a partenerului.
Va multumesc.
3 comentarii
0
21-03-2008, ora 00:00
deea76
Nu este medic/terapeut
deea76
nu!!!!!!!!!!!!!
0
21-03-2008, ora 00:00
andradada
Nu este medic/terapeut
andradada
multumesc pentru raspuns:)
0
21-03-2008, ora 00:00
kindera
Nu este medic/terapeut
kindera
buna seara...voiam sa intreb dak s'a postat ceva aici despre SOP -sindromul ovarului polichistic!.pt. k st nefericita "posesoare "a acestei boli.am 20 de ani si tot am citit despre asta..ce'i drept st putin speriata...pt k am citit ceva despre obezitate, infertilitate si multe altele...o sa mai revin cu detalii dak o sa imi rapsunda cineva la ceea c am postat.multumesc mult!.
Adaugă un comentariu / răspuns