Pielea penis fara elasticitate-crapa la contact sexual
buna ziua
am urmatoarea problema-pielea de pe partea superioara a penisului are aspect uscat, nu este elastica si atunci cand penisul este in erectie nu permite decalotarea astfel ca daca fortez crapa, fiind foarte dureros, fara sa glumesc pare pielea prea stransa pentru organul meu genital. Aceasta problema apare si in cazul contactului sexual, aparand frecvent rupturi ale pielii. Ma ung frecvent cu crema de galbenele care pare sa ajute dar nu elimina problema.
astept un sfat de la dvs.
Va multumesc
am urmatoarea problema-pielea de pe partea superioara a penisului are aspect uscat, nu este elastica si atunci cand penisul este in erectie nu permite decalotarea astfel ca daca fortez crapa, fiind foarte dureros, fara sa glumesc pare pielea prea stransa pentru organul meu genital. Aceasta problema apare si in cazul contactului sexual, aparand frecvent rupturi ale pielii. Ma ung frecvent cu crema de galbenele care pare sa ajute dar nu elimina problema.
astept un sfat de la dvs.
Va multumesc
4 comentarii
Salut, tin sa mentionez ca am exact aceea-si problema.. daca ai gasit o rezolvare te rog zi-mi si mie. Multumesc anticipat !
Florentin
salut,
am incercat cu tot felul de unguente, rezultate timide au fost cu bpanten si crema de galbenele.Chiar ieri am contactat un urolog si o sa-ti comunic ce zice dupa ce ma vad cu el.
tinem legatura.
salut,
am incercat cu tot felul de unguente, rezultate timide au fost cu bpanten si crema de galbenele.Chiar ieri am contactat un urolog si o sa-ti comunic ce zice dupa ce ma vad cu el.
tinem legatura.
salut. parerea mea e posibil sa aveti putina fimoza.mergeti la medic
salut la toti,
de curind am facut operatia de circumcizie, deoarece asa cum zicea domnul doctor este singura metoda care rezolva complet problema.Pentru cei curiosi sau interesati, acum va pot da amanunte.Eu am fost la Spitalul Militar Central -Bucuresti.
Multumesc mult pentru sfaturi domnule doctor.
cu respect!
de curind am facut operatia de circumcizie, deoarece asa cum zicea domnul doctor este singura metoda care rezolva complet problema.Pentru cei curiosi sau interesati, acum va pot da amanunte.Eu am fost la Spitalul Militar Central -Bucuresti.
Multumesc mult pentru sfaturi domnule doctor.
cu respect!
Alte subiecte recente din această secțiune: