menopauza de 4 ani

20-12-2011
dana calin
Nu este medic/terapeut
dana calin
Buna...Dana ma numesc si sunt operata de 4 ani din cauza unui fibrom, cu menopauza de la operatie.Pe linga faptul ca m-am deteriorat fizic vizibil, au inceput sa ma doara foarte tare...oasele, ca sa zic asa, in special soldurile.Stie cineva un produs, ceva mai naturist care sa ma ajute?nu mai vreau medicamente chimice, am tot luat 4 ani.Multumesc frumos si LA MULTI ANI!
2 comentarii
0
20-12-2011, ora 12:50
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Monitorizaza foarte serios nivelul de calciu, riscul de osteoporoza e crescut in cazul menopauzei instalate chirurgical.
Sanatate!
0
20-12-2011, ora 12:55
dana calin
Nu este medic/terapeut
dana calin
multumesc frumos pentru raspuns...dupa sarbatori o sa merg la medic.
Adaugă un comentariu / răspuns