Penis tare
Buna ziua, vreau sa va intreb daca este o problema sau nu, cand ma excit foarte tare si am erectie penis-ul meu este foarte tare, este bine sa fie asa ? Si este inclinat umpic spre stanga, sufar de vreo boala ceva?Va rog datimi niste sfaturi raspunsuri. Este asa doar cand este in erectie, pot intretine relati sexuale daca este umpic inclinat spre stanga, o sa o deranjeze pe fata?
5 comentarii
Cauta pe net - penis indoit
Sunt multe comentarii si articole despre asta.
Sunt multe comentarii si articole despre asta.
Pai... cum sa fie altfel? Bucura-te ca este tare. Cu timpul nu o sa mai fie chiar asa.
Daca simti totusi ca este ceva in neregula, mergi sa te consulte un dr Urolog.
Ai avut boli venerice pana acum? Penisul s-a strambat de curand si nu era asa? Atunci chiar ar trebui sa mergi la un consult.
Daca simti totusi ca este ceva in neregula, mergi sa te consulte un dr Urolog.
Ai avut boli venerice pana acum? Penisul s-a strambat de curand si nu era asa? Atunci chiar ar trebui sa mergi la un consult.
Nu sa strambat de curand, il am de mult asa si nu am avut boli.
Atunci, nu ai de ce sa iti faci probleme. Vezi ca exista unele tehnici de indreptare, nu stiu daca sunt chiar eficiente.
Oricum, nu uncerca ceva drastic. Mai bine stai asa cum esti si sa cauti sa te intelegi bine cu partenera.
Totul sta in tehnica :)))
Oricum, nu uncerca ceva drastic. Mai bine stai asa cum esti si sa cauti sa te intelegi bine cu partenera.
Totul sta in tehnica :)))
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Priligy 30mg
- 1Adicția numită masturbare
- 1Plantele care ajută la potență – Mit sau realitate?
- 9Nivel foarte scazut testosteron
- 5Va rog sa ma ajutati.. sunt foarte speriat probleme cu erectia nu mi se ridica suficent
- 2Dezvirginarea cu o escorta. Pro si contra
- 3Circumcizie
- 0Părere, mă masturbez de tânăr
- 3Probleme menținere erecție
- 2Probleme potenta.