usturimi la urinare
buna ziua.am si eu o problema... decate ori urinez am niste usturimi foarte mari.de catva timp mi se intampla asta...am luat si nolicin pt infectie urinara dar tot nu mia trecut...nu am ajuns inca la medic pt ca mie fric...ini trece doua sapt dupa care apar din nou..nu stiu ce sa mai fac...
4 comentarii
Poate fi o infectie urina, trebuie sa mergi totusi la un medic, sau poti face spalaturi vaginale cu Tantum Rosa(irigatorplicuri).
multumesc pt raspuns...o sa merg dupa sarbatori la medic...
poti incerca si cystinol akut, 2 dr de 3 ori pe zi, o cutie iti ajunge pt tot tratamentul. pastilele sun din plante (strugurii ursului)
Buna ziua
Antibioticele nu sunt solutia pt ca fac doar sa dispara e-coli ca dupa o perioada sa reapara in aceleasi conditii.Solutia e un produs se numeste d-mannose e american pe baza de monozaharida din afinul american -acest ingredient face ca tentaculele bacteriei sa nu se mai poate lipi de peretii vezicii urinare si prin fluxul de lichide sa se elimine foarte usor- si in 24 de ore nu mai aveti simptome de infetie urinara.e extraordinar, pare ca fac reclama dar adevarul este ca l-am incercat di dupa 24 de ore m-am simtit f bine.Vreau sa precizez ca inainte de acest produs am folosit ca toata lumea antibiotice care fac mai mult rau organismului decat bine.D-mannosa e naturist si eficient fara reactii adverse si la mine tratamentul a dat roade in mai putin de o zi.Il puteti procura prin comanda pe site ul naturanoastra e in jur de 120 lei dar isi merita fiecare banut.Nu veti regreta folosindu-l sunt mamica si stiu ce inseamna sa ai probl cu e-coli si in sarcina e f greu.
Va doresc multa sanatate.
Antibioticele nu sunt solutia pt ca fac doar sa dispara e-coli ca dupa o perioada sa reapara in aceleasi conditii.Solutia e un produs se numeste d-mannose e american pe baza de monozaharida din afinul american -acest ingredient face ca tentaculele bacteriei sa nu se mai poate lipi de peretii vezicii urinare si prin fluxul de lichide sa se elimine foarte usor- si in 24 de ore nu mai aveti simptome de infetie urinara.e extraordinar, pare ca fac reclama dar adevarul este ca l-am incercat di dupa 24 de ore m-am simtit f bine.Vreau sa precizez ca inainte de acest produs am folosit ca toata lumea antibiotice care fac mai mult rau organismului decat bine.D-mannosa e naturist si eficient fara reactii adverse si la mine tratamentul a dat roade in mai putin de o zi.Il puteti procura prin comanda pe site ul naturanoastra e in jur de 120 lei dar isi merita fiecare banut.Nu veti regreta folosindu-l sunt mamica si stiu ce inseamna sa ai probl cu e-coli si in sarcina e f greu.
Va doresc multa sanatate.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Enterococ faecalis
- 8Urina deschisa la culoare
- 2Nu tin deloc urina
- 0Un chist mic pe partea stingă la rinichi
- 1Urinare frecventa dar fara simptome
- 3Rezultat analiza sange si urina, Femeie 66 de ani
- 2Rezecția vezicii urinare
- 3Rezecția vezcii urinare ( Scoaterea vezicii urinare afară )
- 1Klebsiela
- 1Formatiune rinichiul drept