se poate sa fii ramas insarcinata?
saltu! am si eu o intrebare.Mi-a venit ciclul pe 12 aprilie iar pe 17 aprilie am avut un contact sexual neprotejat. Se poate sa raman insarcinata? Astept raspuns.
5 comentarii
Nu exista sanse sa ramaneti insarcinata.
Toate cele bune.
Toate cele bune.
Salutare! Am si eu o intrebare.De cateva luni iau contraceptive orale si anume Tri Regol..pastilele le iau aprox la aceeasi ora (cateodata am uitat sa o iau la ora fixa dar am luato in 12 ore)..ciclu menstrual imi vine regulat..mentionez ca am pofta de mancare(e posibil sa fie de la pastile?)..si ca nu am mai avut contact sexual de aproape 3 luni...cu toate aceste, luand pastile, ciclu imi vine regulat, ESTE POSIBIL SA FIU INSARCINATA? va rog sa imi rasp urgent..multumesc mult
daca nu ati avut contacte sexuale si ati luat pilulele regulat, dupa cum spuneti nu aveti cum sa fiti insarcinata.
Toate cele bune.
Toate cele bune.
Va multumesc.Dar dvs ati intalnit cazuri ca ciclul sa vina regulat dar femeia sa fie insarcinata?Este posibil sa ciclul sa vina dar sa fiu insarcinata?
buna.am si eu o nelamurire...este adevarat ca dupa ce iti trece menstruatia timp de 5-6 zile parteneru de viata poate lasa in tine si nu ramai insarcinata??va rog sa-mi raspunde-ti pt k e ff URGENT.va multumesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??