Cancer esofagian
Condoleante niced! Dumnezeu sa va ajute sa treceti cu bine peste asta! Pentru mine este foarte greu.Le multumesc celor care mi-au fost alaturi pe acest forum si care m-au ajutat sa traversez mai usor aceasta parte intunecata a vietii, cand esti nevoit sa te desparti de o persoana care a insemnat atat de mult! De-acolo, de sus, ei ne privesc si cred ca ar vrea sa nu mai suferim asa mult...
Pe 22 noiembrie 2011, de ziua ei, mama a plecat catre o lume mai buna.Cred ca asa este.Trebuie sa fie asa. Diagnosticul clar l-am avut in luna martie a acelui an. Am incercat tot, si proteza dr. Sabau dar in zadar.In luna iulie am scos proteza si am facut traheostomie pt ca respira greu. Finalul nu vreau sa mi-l amintesc dar nu-l voi uita, nu pot. Sper ca a gasit linistea si o lume mai buna...
Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:
Forumul Ghid-Cancer.roPeste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Cancer pancreas, o poveste ce merită citită
- 0Interpretare biopsie tumora vezicală
- 0Chimio dupa mastectomie
- 0Cancer la plămâni stadiul 4 cu metastaze la picior
- 0URGENT Transfuzii de Sange
- 2Ajutati-ma! glioblastom grad 4
- 0Carcinom scuamos cavitate orala
- 0Colangiocarcinom
- 0Ajutati-ma ! Tumoare in jurul traheei si a arterei aorte, a suferit 2 infarcturi la activ.
- 0Cancer băiat 14 Ani?