Analizele din timpul sarcinii

15-05-2012
simonadumitru
Nu este medic/terapeut
simonadumitru
Buna burticilor;implinesc astazi 10 saptamani de sarcina;bucurie mareeeeeeee;urmeaza sa imi fac un set de analize pe care, fireste, doctorul meu ginecolog mi le-a dat;intrebarea mea este daca nu cumva o parte din aceste analize le pot face de la doctorul de familie, gratuite????Astept raspunsurile voastre.Sarcina usoara!
2 comentarii
0
15-05-2012, ora 15:24
simonadumitru
Nu este medic/terapeut
simonadumitru
Nu stie nimeni ???/
0
17-05-2012, ora 08:32
dariaalexandra
Nu este medic/terapeut
dariaalexandra
Da, o parte din analize sunt gratuite, trb sa mergi la dr de familie ptr ele, iar celelalte se platesc.Sarcina usoara!
Adaugă un comentariu / răspuns