chist dermoid

16-11-2012
ela28
Nu este medic/terapeut
ela28
am un chist dermoid de 10 cm pe ovarul stg...urmeaza sa'l operez si ceea ce ma sperie in mom asta este CA-125 care mia iesit 20, 4...imi poate raspunde cineva daca e de rau...multumesc
1 comentarii
0
17-11-2012, ora 13:18
cuntuest
Nu este medic/terapeut
cuntuest
Buna ziua, am facut niste analize si unele sunt scazute dupa cum urmeaza Plachetorit 0, 115 MPW 6, 4 PDW 8, 7 si as dori sa stiu semnificatia lor si ce ar trebui sa urmez.Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul