Test sarcina slab pozitivat, usoara sangerare fara CM - sarcina?

19-01-2013
sara2004
Nu este medic/terapeut
sara2004
Cu 3 zile inainte de data la care trebuia sa vina CM am avut o usoara sangerare, care s-a oprit la cateva ore. CM n-a mai venit, e deja in intarziere cu 1 zi, dar am avut pusee de hipotensiune (problema neintalnita pana acum), usoare stari de greata si ameteala si un test de sarcina, facut cu urina de dupa-amiaza, f slab pozitivat. E posibil sa fiu insarcinata? Mentionez ca ar fi o bucurie. :)
Va multumesc!
2 comentarii
0
20-01-2013, ora 12:33
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Nu conteaza cat de intensa este cea de-a doua liniuta aparuta la testul de sarcina. Daca ea a aparut, esti insarcinata.
0
24-01-2013, ora 13:24
kikoo
Nu este medic/terapeut
kikoo
buna, , am facut un test de sarcina acum 2 saptamani si a iesit pozitiv, am mai facut unul aseara si a iesit tot pozitiv, am facut analize de sange dar nu scrie nimic daca sunt insarcinata sau nu, , , , ce crede-ti ?
Adaugă un comentariu / răspuns