Perioada de fertilitate

11-02-2013
Oana Munteanu
Nu este medic/terapeut
Oana Munteanu
Revin cu o intrebare..dupa calculele mele perioada de ovulatie ar trbuie sa fie undeva intre 14-18 februarie cam asa...daca eu ma protejez cu pastile si se protejeaza si el, nu exista niciun risc de vreo 'surpriza' nu?
2 comentarii
0
12-02-2013, ora 12:49
Oana Munteanu
Nu este medic/terapeut
Oana Munteanu
Va rog raspundeti!!
0
16-02-2013, ora 14:12
skumpik_mihaela91@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
skumpik_mihaela91@yahoo.com
stai linistita...daca iei pastila de contraceptie inaintea actului sexual nu se va intampla nimic indiferent ca e perioada fertila sau nu.importan este sa va protejati amandoi...copii nu se fac atat de usor pe cat se speculeaza:)spor la treaba:*
Adaugă un comentariu / răspuns