posibil sa fiu insarcinata

18-04-2013
mihaela cozma
Nu este medic/terapeut
mihaela cozma
buna sunt foarte speriata am un copil si dupa ceva timp ma-m apucat sa iau anticonceptionale Yasmin am luat timp de 1 an de zile doar ca este o problema..am spus ca trebuie sa fac o pauza la pastile si am timp de 2 luni de cand nu mai iau pastile..prima luna mi-a venit ciclul...doar ca acum inca nu mi-a venit inca si sunt foarte speriata...teste de sarcina am facut 3 pana acum dar spune ca nu...va rog sa ma ajutati cu un raspuns pt ca nu asi vrea acum sa mai am un bebe...ca e inca micutz cel pe care il am
2 comentarii
0
19-04-2013, ora 23:49
Lily of the valley
Nu este medic/terapeut
Lily of the valley
Buna. Eu nu inteleg care este intrebarea ta. Daca testele au iesit negative, insemna ca nu esti insarcinata.
0
19-04-2013, ora 10:38
miha32
Nu este medic/terapeut
miha32
Buna!Testele de sarcina au un procentaj de 99% in aflarea sarcinii, deci a iesit negativ...nu esti gravida...logic.prb e ca anticonceptionalele iti regleaza cm dar in momentul cand le intrerupi, apar si dereglarile..
Adaugă un comentariu / răspuns