posibil sa fiu insarcinata
buna sunt foarte speriata am un copil si dupa ceva timp ma-m apucat sa iau anticonceptionale Yasmin am luat timp de 1 an de zile doar ca este o problema..am spus ca trebuie sa fac o pauza la pastile si am timp de 2 luni de cand nu mai iau pastile..prima luna mi-a venit ciclul...doar ca acum inca nu mi-a venit inca si sunt foarte speriata...teste de sarcina am facut 3 pana acum dar spune ca nu...va rog sa ma ajutati cu un raspuns pt ca nu asi vrea acum sa mai am un bebe...ca e inca micutz cel pe care il am
2 comentarii
Buna. Eu nu inteleg care este intrebarea ta. Daca testele au iesit negative, insemna ca nu esti insarcinata.
Buna!Testele de sarcina au un procentaj de 99% in aflarea sarcinii, deci a iesit negativ...nu esti gravida...logic.prb e ca anticonceptionalele iti regleaza cm dar in momentul cand le intrerupi, apar si dereglarile..
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??