dureri in zona ovarului drept
am niste dureri in zona ovarului drept...si park sunt..is putin balonata..ma simt umflata.si nsh ce sa fac...k si cum mi-ar veni menstruatia...nu trebuie..sa-mi vina acum:(..ce ar putea fi?mi-e teama sa nu fie cv mai grav..ptr k am mai postat pe acest site problema..mea.cum k am facut sex neprotejat la 2 zile duipa ce-mi trecuse CM.si mi-ati spus..sa stau linistita...k nu este nimic..ptr k nu eram in perioada fertila..dupa calculele..mele...ptr k cm imi venise pe 26 iulie..pe 30 mi-a trecut.si pe 1..am facut-o..cu pr meu:|.aceste dureri..pot fi normale..nu??ast raspuns...urgent..va rog:(...deci nu pot..fi gravid anu??k eram in a7a zi a cm:(
2 comentarii
tot nu-mi raspundeti:(((.asa ar fi normal nu??sa-mi raspunedeti..k sa ma linistesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??