Oare ce intenti are ?
Nu inteleg.Dece o m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut, dupa am mai vorbit generalitati. Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea si imi zice ca trebuie să o cunosc neaparat de la liceu dar totusi nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori, in mai multe zile, dupa iar am vorbit generalitatj.Nu inteleg, ce intentii are? Nu cred ca mă confunda, cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să spun, cand trec pe langa ea se uita numai la mine.Credeti că ar vrea să vorbeasca cu mine ?
Nu stiu daca e important, dar trebuie să spun ca raspundea foarte repede la mesaje
Ps : nu-mi place de ea, doar că mi se pare foarte foarte ciudat.
Nu stiu daca e important, dar trebuie să spun ca raspundea foarte repede la mesaje
Ps : nu-mi place de ea, doar că mi se pare foarte foarte ciudat.
3 comentarii
Poate ca te place :) Ti-a dat cateva semne. De ce nu o intrebi?
psih. Ana Badita
psih. Ana Badita
Salut, Sami,
Stii cum sta treaba cu fetele? Le plac baietii care se poarta frumos si care pot sa le si spuna cuvinte frumoase. Citind rindurile tale, m-am intrebat daca esti roman, pentru ca scrii cu multe greseli gramaticale, ortografice si ortoepice. Si compozitia in sine este destul de saraca, asa incit ma gindesc ca poate ar fi momentul sa incepi sa citesti citeva carti pentru a iti dezvolta vocabularul, in acest fel sa poti purta cu fetele conversatii placute si interesante. Poate ai sa o cuceresti pe fata aceasta prin felul in care vorbesti si prin cuvintele folosite, poate nu are sa iti mai placa de ea dupa ce citesti tot mai mult, cine stie? Cartile citite nu iti pot asigura o cucerire, insa cu siguranta iti pot da ceva ce nimeni nu iti poate lua vreodata: un vocabular cu care sa poti fermeca pe oricine, de la fete la mediul business. Doar de tine depinde.
Succes!
Stii cum sta treaba cu fetele? Le plac baietii care se poarta frumos si care pot sa le si spuna cuvinte frumoase. Citind rindurile tale, m-am intrebat daca esti roman, pentru ca scrii cu multe greseli gramaticale, ortografice si ortoepice. Si compozitia in sine este destul de saraca, asa incit ma gindesc ca poate ar fi momentul sa incepi sa citesti citeva carti pentru a iti dezvolta vocabularul, in acest fel sa poti purta cu fetele conversatii placute si interesante. Poate ai sa o cuceresti pe fata aceasta prin felul in care vorbesti si prin cuvintele folosite, poate nu are sa iti mai placa de ea dupa ce citesti tot mai mult, cine stie? Cartile citite nu iti pot asigura o cucerire, insa cu siguranta iti pot da ceva ce nimeni nu iti poate lua vreodata: un vocabular cu care sa poti fermeca pe oricine, de la fete la mediul business. Doar de tine depinde.
Succes!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Tulburare de opozitionism /sfidare
- 2Poate fi diagnosticul de tulburare in spectrul autist unul gresit?
- 3Autism sau intarziere in dezvoltare?
- 4Tulburare de comportament la copii
- 0Autism băiețel de 1 an si 7 luni? sunt foarte preocupata de comportamentul lui
- 1Autism- nu este sociabil și nu vorbeste
- 2Fetita de 4 ani neadaptarea și plangacioasa
- 1Fetita de 4 ani flutura din manute si sta pe varfuri posibil autism?
- 1Tulburare de comportament oare !?
- 2Intarziere vorbire 2 ani si 5 luni