infectie masea
Buna seara.acum aproximativ o luna am fost la medicul dentist.mi-a scos nervul la penultima masea partea dreapta, mi-a obturat canalele.si mi-a plombat maseaua.de 2 saptamani ma doare toata dantura.mii sa umflat partea dreapta de 2 ori.am luat antiinflamatoare si augmentin.ce crede ti ca poate fii?
1 comentarii
Buna ziua,
Trebuie sa reveniti la cabinetul stomatologic pentru mai multe investigati. Cel mai indicat este sa faceti inca o radiografie, de control, pe zona in care sunteti umflat.
Ca sa va raspund la intrebarea "ce credeti ca poate fii?" trebuie sa am ceva mai multe informatii referitor la cazul dumneavoastra.
Trebuie sa reveniti la cabinetul stomatologic pentru mai multe investigati. Cel mai indicat este sa faceti inca o radiografie, de control, pe zona in care sunteti umflat.
Ca sa va raspund la intrebarea "ce credeti ca poate fii?" trebuie sa am ceva mai multe informatii referitor la cazul dumneavoastra.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Am 15 ani și de multă vreme
- 1Avortul medicamentos -NU!
- 1Rezultat dublu test: grad ridicat de Down - unde sa fac un test non-invaziv prenatal?
- 2Medabon -01.2023
- 0Invitație Studiu-intervenție OCD
- 5Roaccutane si suplimentele pentru sport
- 2Avort medicamentos
- 3Menstruatie
- 0Recomandari lifting mamar cluj
- 0Vedere neclara cu noii ochelari