Epilare faciala

14-08-2014
ElenaSun
Nu este medic/terapeut
ElenaSun
Buna!Vreau si eu sa incep un tratament cu Vaniqa.Am probleme cu parul in exces pe fata.A mai incercat cineva aceasta crema?A avut efect?Multumesc anticipat!
3 comentarii
0
19-08-2014, ora 06:27
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este necesar sa mergeti la un dermatolog pentru a va consilia cu privire la tratament.

O zi placuta!
0
10-11-2014, ora 20:40
Blonda01
Nu este medic/terapeut
Blonda01
Buna
Cred ca ar fi mai bine sa ceri ajutorul unui medic dermatolog. Eu am fost la Estetic Art in Cluj si mi-am facut IPL pe fata dar inainte am facut niste analize pentru a vedea daca am o problema endocrina. Sunt multumita de rezultatele obtinute dupa 6 sedinte (mai am 4 de facut)
0
11-11-2014, ora 07:33
ElenaSun
Nu este medic/terapeut
ElenaSun
Multumesc pentru raspuns!Am consultat medicul si voi incepe si eu IPL la Proestetica, ma bucur sa aud ca da rezultate.
Adaugă un comentariu / răspuns