SARCINA

20-02-2007
BELIA
Nu este medic/terapeut
BELIA
AM SI EU O RUGAMINTE, DACA MA PUTETI AJUTA
LUNA ASTA MI-A VEMIT CICLUL DE 2 ORI;SUNT TARE SPERIATA SI NU STIU CE SA FAC;AJUTAT-MA CU UN SFAT..VA ROG FRUMOS
2 comentarii
0
20-02-2007, ora 00:00
catimatei
Nu este medic/terapeut
catimatei
de obicei se intampla asta daca ai suferit un soc, o suparare mai mare, din cauza stresului, daca nu ai dureri in zona abdominala, nu te ingrijora. asteapta sa vezi luna viitoare daca revine la normal...si, asta nu-i motiv de ingrijorare ca esti insarcinata...atunci nu-ti mai vine ciclul deloc
0
22-02-2007, ora 00:00
marilenaursu
Nu este medic/terapeut
marilenaursu
Se poate si sa fii insarcinata si sa-ti vina menstruatia pina la 3-4 luni.Mergi te rog frumos la un ginecolog.
mult succes.
Adaugă un comentariu / răspuns