ceva ciudat... mi-a aparut pe una din labii o bubitza, ca un cos
buna ziua, vreau sa va intreb ceva... acum 2 zile mi-a aparut pe una din labii o bubitza, ca un cos, nu a puroiat deloc, nu este nici dureros, decat cand am apasat pe el.este ca o umflatura..si nush cum acum nu-l mai am..ce credeti ca r putea fi?
va multumesc si sper ca ma puteti lamuri..
va multumesc si sper ca ma puteti lamuri..
3 comentarii
Posibil sa fi fost un chist, adica uneia dintre numeroasele glande excretoare din zona aceea sa i se fi obstruat conductul de evacuare, iar materialul excretat sa se acumuleze in interiorul glandei. Prin apasare este posibil sa fi evacuat continutul acumulat si chistul sa fi disparut.
poate fi si asta cauza...caci am observat k transpir cam mult...poate fi o problema cu glandele?
Nu cred ca este o problema cu glandele, mai ales cele sudoripare! Astfel de obstructii ale canalelor de evacuare ale unor glande apar absolut aleator.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Hpv
- 2punctulete mici albe
- 3este alergie sau ce?
- 1pete rosii si bubite albe
- 2Va rog un raspuns, bube si mancarimi zona genitala
- 1Bubite pe picioare, langa penis
- 0bubite in zona sexului
- 9Bube zona genitala
- 4Bubite Rani pe vulva
- 1Bubite pe labiile mici
- 0Bubite in zona genitala
- 0Descumare zona genitala, roseata si alte bubite
- 0Candidoza?
- 0Mancarimi si bubite inghinale
- 0Bubite in zona genitala
- 1Herpes genital sau altceva?
- 0Bubițe în jurul penisului
- 0Zona genitală - bubite la intrarea in vagin
- 0Interpretare analize - Examen bacteriologic-lama
Mai multe informații despre: bubite in zona genitala