Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 164616471648 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
09-12-2014, ora 09:54
Ellika
Nu este medic/terapeut
Ellika
385 dar am făcut si ridicare si nu prea aveam mare lucru inainte
0
09-12-2014, ora 10:06
juss
Nu este medic/terapeut
juss
De cat timp esti operata, vezi ca ti.am lasat mesaj privat cu adresa mea de facebook, imi poti da add
0
09-12-2014, ora 10:52
ral1985
Nu este medic/terapeut
ral1985
Bună fetelor! Felicitări pentru noile achiziţii şi recuperare uşoară!
0
09-12-2014, ora 11:48
juss
Nu este medic/terapeut
juss
Multumim ral1985
0
09-12-2014, ora 12:14
roxybarbu
Nu este medic/terapeut
roxybarbu
Sophie si eu ma operez tot luni, dar la Ionescu. Poate ne vedem pe acolo. La ce ora te-a chemat ?
0
09-12-2014, ora 14:02
Ellika
Nu este medic/terapeut
Ellika
Buna juss! Ti-am dat add!
0
09-12-2014, ora 16:12
Niki 42
Nu este medic/terapeut
Niki 42
Salut fetele, vi se intaresc si voua sanii pe timpul zilei si sunt tari la atingere.?Multu.
0
09-12-2014, ora 17:08
sophie4
Nu este medic/terapeut
sophie4
Roxy, la 11:30 m-a programat. Pe tine?
0
09-12-2014, ora 17:16
PaccPac
Nu este medic/terapeut
PaccPac
Cristina_89... Nici nu suna a reclama mascata :)
0
09-12-2014, ora 18:40
monika24
Nu este medic/terapeut
monika24
:))) ei na...
0
09-12-2014, ora 21:38
roxybarbu
Nu este medic/terapeut
roxybarbu
Sophie mi-a spus sa merg la 7:30 dar am inteles de la asistenta ca mai este cineva inaintea mea. Poate ne vedem :-)
0
10-12-2014, ora 22:48
juss
Nu este medic/terapeut
juss
Am si eu o mare mare problema, respir foarte greu, mi.e frica sa nu fac ceva la plamani, voi ati patit asa? Eu cand eram mica aveam un fel de astm bronsic, mi.ar fii de folos niste, experiente, idei
0
10-12-2014, ora 00:47
giorgiana123
Nu este medic/terapeut
giorgiana123
Juss..sunt operata recent.Silicoanele tale sunt puse sub muschi?Eu mi am pus 315 sub muschi si vreau sa iti zic, ca primele 4 zile credeam ca am sa mor (nu puteam respira.dar dupa mi am revenit).Cred ca iti revii incet incet.Eu mi am revenit cu respiratia, problema mea fiind durerile care sunt ingrozitoare uff...
0
10-12-2014, ora 04:34
monika24
Nu este medic/terapeut
monika24
Toate trec fetelor nu va mai faceti griji in 2 saptamani sunteti ca noi tot ce vi se intampla acum e perfect normal si trece :)
0
10-12-2014, ora 06:18
juss
Nu este medic/terapeut
juss
da giorgiana123, sunt sub muschi, dureri chiar nu am insa ma omoara respiratia
monika24 stiu ca dupa cele 2 saptamani de chin totul va fii bine, insa trec atat de greu.
0
10-12-2014, ora 07:50
Sandra1
Nu este medic/terapeut
Sandra1
Neata juss. Ti-am trimis un pm.
0
10-12-2014, ora 15:57
Lia915
Nu este medic/terapeut
Lia915
Carmena, recunosc ca eu sunt mai fricoasa, de un an ma tot gandesc la operatia asta si citesc pe forumuri si abia acum mi-am facut curaj sa ma programez la un consult. :-) Pentru mine a fost important sa cunosc fete operate. Curaj, nu ai nimic de pierdut daca mergi la consult!
0
10-12-2014, ora 18:33
AndreiAndreea
Nu este medic/terapeut
AndreiAndreea
Niki, si mie mi se pare ca se întăresc sânii, dar l-am întrebat pe doctor si mi-a zis ca e o senzaţie normala, care va trece odată ce se vor relaxa muschii.
Altfel sunt bine, m-am plictisit totuşi de pansamente si controale, ca pana acum m-a chemat in fiecare zi. Sper sa treacă cât mai repede faza cu pansamentele, ca sa îmi fac si eu o baie zdravăna. Cică operaţia arată bine, m-am uitat intr-o oglinda la ei in clinica, si sunt f fericita de rezultatul obţinut, mai ales mărimea.
Mult succes fetelor ce urmează a se opera, merita cu vârf si îndesat tot efortul si disconfortul.
0
10-12-2014, ora 19:43
Amalutza89
Nu este medic/terapeut
Amalutza89
A folosit cineva crema pentru cicatrici Stratamed?????daca da cum este???a fost buna????
0
10-12-2014, ora 19:46
Amalutza89
Nu este medic/terapeut
Amalutza89
Juss este normal sa respiri mai greu dar o sa treaca.nu o sa ai probleme la plamani...asa am crezut si eu
0
10-12-2014, ora 19:56
Guppygirl
Nu este medic/terapeut
Guppygirl
buna juss, la ce policrinica te.ai operat, ca si eu sunt tot din Craiova insa m.am operat la dl Totir.Am o luna fara o zi de la operatie si ii simt sanii ca si cand ar fi ai mei, au trecut durerile de spate si de muschi si de tot doar ca operatia mea este putin rosie, la voi este la fel?
0
10-12-2014, ora 20:18
Guppygirl
Nu este medic/terapeut
Guppygirl
o sa revin cu o paza mai decenta, asta este singura care o am momentan in laptop
0
10-12-2014, ora 20:32
juss
Nu este medic/terapeut
juss
Amalutza89, multumesc frumos pentru raspuns, sper sa treaca perioada asta de chin cat mai repede..,
Guppygirl, m.am operat la policlinica sf nicolae la doctorul Marius Ciurea
0
10-12-2014, ora 20:41
juss
Nu este medic/terapeut
juss
Fetelor, voi dupa cat timp ati putut ridica mainile normal?
0
10-12-2014, ora 20:55
S.Andreea18
Nu este medic/terapeut
S.Andreea18
Amalutza89 la cine te-ai operat? Ai niste sani superbi! Am inteles ca aveai implant de 400cc dar inainte aveai sani? Ai implanturi rotunde sau anatomice?
0
10-12-2014, ora 20:56
Guppygirl
Nu este medic/terapeut
Guppygirl
Eu cam dupa 3 sapt, iar in ultima saptamana ma simt f ok( doar ca nu ma fortez sa ridic greutati)
0
10-12-2014, ora 21:05
Guppygirl
Nu este medic/terapeut
Guppygirl
eu dupa 3 saptamani ridicam mainile, ma imbracam fara probleme, a patra saptamana sunt f ok si sensibilitatea sanului este recuperata 85%, insa problema mea care ma streseaza pe mine este daca operatia va ramane asa cum este acum sau v.a mai disparea?
0
10-12-2014, ora 21:06
juss
Nu este medic/terapeut
juss
Eu cred ca v.a mai disparea cicatricea, foloseste o crema
0
10-12-2014, ora 21:08
carmenaa
Nu este medic/terapeut
carmenaa
Mulţumesc Lia pentru incurajare, iti urez bafta (daca se poate spune asa) sapt viitoare la consultatia ta. Pot spune ca sunt convinsa 85% sa ma operez la dr grecu, insa, fiindca este un pas important si vreau ce e mai bun, trebuie sa imi fac bine planul cu bugetul. Daca mai ai timp, posteaza impresii dupa consult :)
0
10-12-2014, ora 21:08
Guppygirl
Nu este medic/terapeut
Guppygirl
folosesc contratubex, la recomandarea doctorului
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 164616471648 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.