Infertilitate??? :O
Buna ziua! Am 24 de ani si de aprox. 5 luni incerc sa raman insarcinata! Am fost diagnosticata cu metroanexita si medicul mi-a spus deja ca au scazut sansele de a avea un bebe. Ce pot face ca sa am un bebe? Sunt casatorita de 1 an si pana acum 5 luni eu si sotul meu ne-am protejat natural, anticonceptionale n-am luat niciodata. Multumesc anticipat!
2 comentarii
Un consult amanuntit va preciza daca mai sunt si alte probleme de sanatate.
Metroanexita se trateaza.Astfel, sansele de a avea copii vor creste.
Medicul dvs.curant va indica se investigatii suplimentare sunt necesare ptr.dvs., resoectiv partenerul dvs.
Metroanexita se trateaza.Astfel, sansele de a avea copii vor creste.
Medicul dvs.curant va indica se investigatii suplimentare sunt necesare ptr.dvs., resoectiv partenerul dvs.
Mi am facut testul Papanicolau si alte analize si au iesit bune. Inca nu am reusit sa raman insarcinata. :( Am urmat tratamentul dat la acel moment, dar bebele nu vrea sa vina. In afara de metroanexita, alte probleme nu sunt...ce as putea face ca sa am un bebelus? :((
Alte subiecte recente din această secțiune: