Femicur
Buna ziua. Am rugamintea sa-mi spuneti daca pot lua Femicur si in timpul menstruatiei? Mentionez ca mi-a fost recomandat pentru mastita la sanul stang.
Multumesc anticipat.
Multumesc anticipat.
1 comentarii
Sigur ca da, Eu iau de cativa ani, cu intreruperi. Uite aici indicatiile: -------*
(*modificat de admin)
(*modificat de admin)
Alte subiecte recente din această secțiune: