Femicur

14-04-2016
laureat
Nu este medic/terapeut
laureat
Buna ziua. Am rugamintea sa-mi spuneti daca pot lua Femicur si in timpul menstruatiei? Mentionez ca mi-a fost recomandat pentru mastita la sanul stang.
Multumesc anticipat.
1 comentarii
0
26-04-2016, ora 12:39
naturista
Nu este medic/terapeut
naturista
Sigur ca da, Eu iau de cativa ani, cu intreruperi. Uite aici indicatiile: -------*

(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns