Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 216821692170 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
18-07-2016, ora 18:30
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Iub la anticoncepționale renunți inainte cu 2 saptamâni!
1
18-07-2016, ora 18:41
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Lotusflower te iubesc si te admir din tot sufletul meu! Fetelor, Lotysflower are sănii foarte frumosi, nu trebuie sa se compare cu nimeni, fiecare avem sanii plini, cu volum, si raportați la forma sanului natural care in timp a avut modificări. Asa este, trebuie sa ne uitam in oglinda, sa ne admiram fiecare propriul rezultat. Lotusflower e un om extraordinar, un suflet cum rar se poate intâlni, vorbește nu numai din propria experienta, este si cadru medical, cu dragoste de semeni. Am admirat mereu fiecare îndrumare, sfat, fiecare cuvant scris este un balsam. Va sfătuiesc sa răsfoiți comentariile ei si veți avea multe de învățat. Eu am avut o răbdare de fier sa pot fii activa, sa ma pot mândri cu zecile de fete ajutate din toata tara si din afara graniței, sa am Mulțumirea sufleteasca ca am facut bine. Fiecare învățam din propria experienta si a celorlalte, oferindu' ne ajutor reciproc. Va felicit pe toate pentru implicare!
0
18-07-2016, ora 18:53
Miruna31
Nu este medic/terapeut
Miruna31
3xmommy super reusiti sunt!!! Felicitari!!
0
18-07-2016, ora 19:18
Iub
Nu este medic/terapeut
Iub
Multumesc frumos pt răspuns Chanell
0
18-07-2016, ora 19:31
Marce89
Nu este medic/terapeut
Marce89
Fetelor în cât timp se absorb firele chirurgicale?, spre rușinea mea nu stiu:)) și am uitat sa întreb doctorul:))
0
18-07-2016, ora 19:41
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
Marce, depinde de fire si de...stratul pe care l au cusut. Cele din profunzime cam in 3 luni...cele mai de suprafata cam 4, 6, 8 sapt depinde si din ce material sunt.
1
18-07-2016, ora 19:43
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
Chanel.❤️❤️❤️❤️
0
18-07-2016, ora 19:45
Lotusflower2
Nu este medic/terapeut
Lotusflower2
3xmommy...wow...diferenta este.pfaaa...
Sa i stapanesti sanatoasa, sa te bucuri si sa ai grija de ei.
0
18-07-2016, ora 19:48
Marce89
Nu este medic/terapeut
Marce89
Mulțumesc lotusflower2 :*
0
18-07-2016, ora 20:05
Buburuza112
Nu este medic/terapeut
Buburuza112
Fetele uitativa pe kanal d pup
0
19-07-2016, ora 22:06
RaiiSsa
Nu este medic/terapeut
RaiiSsa
Eu când văd pozele noi, când pe cele vechi :(
0
19-07-2016, ora 22:15
Allexandraparaschiv
Nu este medic/terapeut
Allexandraparaschiv
Fetelor, ptr mine a sosit ziua cea mare! Azi 19, la 7:00 ma operez, sunt lesinata de emotii si nu pot dormi, este groaznica noaptea asta. Va pup si revin cu detalii si cu durerile mele de dupa.
0
19-07-2016, ora 22:20
RaiiSsa
Nu este medic/terapeut
RaiiSsa
Succes Alexandra !!! E f Bine ca e dis de dimineață, scapi repede.
0
19-07-2016, ora 22:25
Allexandraparaschiv
Nu este medic/terapeut
Allexandraparaschiv
Multumesc Aspassia! Revin maine dupa op, sper sa va pot scrie! Va pup pe toate si Doamne ajuta sa fie bine!
0
19-07-2016, ora 22:35
Mamitzica
Nu este medic/terapeut
Mamitzica
AllexandraParaschiv, gandeste te asa: esti un om sănătos, TU ai ales sa ti îmbunătățești aspectul sânilor, sa faci aceasta operație pt bucuria ta:) Asadar, mergi optimista si împăcată, o sa fie bine. Bineînțeles ca o vina recuperarea, înarmează te cu ceva răbdare. Eu la capitolul asta stau cam prost:))
Astept sa ne spui ca esti bine si incantata de noii sani!
Te pup, o sa fie totul f bn!
0
19-07-2016, ora 04:27
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Succes Alexandra, atat timp Cat este ceea ce ti ai dorit totul va fi bine, mergi optimista, poti fi si norocoasa cu o recuperare rapida!
1
19-07-2016, ora 04:42
Ioana-1988
Nu este medic/terapeut
Ioana-1988
Buna dimineata fetelor, eu am luat antibiotice 5 zile si ketonal inca iau una pe zi. Doar ca seara cand ma bag in pat la somn, chiar daca imi aranjez pernele si incerc sa stau cu spatele la 45 de grade..ma ia un junghi in spate si la sanul drept si imi e greu sa dorm. Am o saptamana de la operatie si vreau sa stiu ce as mai putea lua pentru tensiunea din sani. O sa iau arnica astazi, dar nu stiu daca face bine sa ma dau pe sani si cu diclofenac.
0
19-07-2016, ora 04:47
Roxy13t
Nu este medic/terapeut
Roxy13t
Ioana eu iau Tador
0
19-07-2016, ora 06:06
Marce89
Nu este medic/terapeut
Marce89
Fetelor cu doringul pe părți Cum stați? Eu am început de câteva zile dar dorm cu frica:))) mă trezesc de nnn x pe noapte:)))parcă mie frica
0
19-07-2016, ora 06:09
Miruna31
Nu este medic/terapeut
Miruna31
Succes Alexandra!!! Asteptam vesti bune!! :*
2
19-07-2016, ora 06:24
3xmommy
Nu este medic/terapeut
3xmommy
Multumesc fetelor! Si eu zic ca e o mare schimbare!
Succes Alexandra!
Marce89, nou doua suntem operate in aceeași zi. Eu dorm fără probleme pe ambele părți, mai nou duminica am stat la plaja pe burta, cu bustiera bineînțeles, dar nu pe sâni. Mi- a fost teama, dar pana la urma a fost ok. Țin sa-ți mentionez ca eu am câte trei tăieturi pe fiecare sân... Așa ca stai fără frica. Odată ce s-au prins inciziile nu se întâmpla nimic, iar dacă Implanturile mai au si memorie, nu se deformează.
0
19-07-2016, ora 07:45
Mamitzica
Nu este medic/terapeut
Mamitzica
GATA fetelor! Am voie sa ma ridic, azi la clinica m am ridicat deja singurică, șofez, am voie soare, apa! Mai am restricții la ridicatul mâinilor inca o sapt, greutăți.. evident si dormit. Dar sunt Haappyyyy!! Totul e f bine, am fost la control.
Ma simt alive again!:)))
2
19-07-2016, ora 07:51
Miruna31
Nu este medic/terapeut
Miruna31
Superrr mamitzica!!! Ma bucur pt tine! Ai vazut? Ce a fost greu gata a trecut.. Bucura-te de ei acum :)
1
19-07-2016, ora 08:42
Mamitzica
Nu este medic/terapeut
Mamitzica
Merci Miruna!:* da, deja e alta viata! Te puuup!
0
19-07-2016, ora 08:45
Mamitzica
Nu este medic/terapeut
Mamitzica
Ioana, Arnigel sau Arnica sunt antiinflamatoare, n are sens sa dai si cu Diclofenac. Pe acesta il poti folosi pt brațe, spate.. si ce te mai doare. Te pup
1
19-07-2016, ora 08:57
cris-ra
Nu este medic/terapeut
cris-ra
Bravo, Mamitzica! Mă bucur tare mult pentru tine! :) Totul se îndreaptă in directia cea buna!
0
19-07-2016, ora 09:04
cris-ra
Nu este medic/terapeut
cris-ra
Mi.as dori ca la sf săptămânii sa merg puțin la piscina (luni fac 3 săpt. de la operatie). Doctorita mi.a spus ca as avea voie. Dar acum nu stiu ce as avea voie sa port. Voi ce credeti ca ar fi bine sa port?
0
19-07-2016, ora 09:10
roxyyy27
Nu este medic/terapeut
roxyyy27
Buna fetelor, astazi la ora 2 sunt programata la dr Marius Popescu la clinica Zetta voi cele care v ati operata la clinica asta stiti daca avem voie cu insotitor, adica sa ramana peste noapte acolo?
0
19-07-2016, ora 10:15
Miruna31
Nu este medic/terapeut
Miruna31
Cris-ral mie mi-a dat voie numai dupa 2 luni la plaja..trebuie acoperite cicatricile cu plasturi pe sub costumul de baie, sau bustiera..Daca tie ti-a spus ca poti, e ok :)..
1
19-07-2016, ora 10:24
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Roxyyy27, poti veni însoțită la operstie, poate sta cu tine o perioada dupa ce te aduce in salon, dar nu e cazul de ramas peste noapte, asistentele au grija sa nu ti lipsească nimic, toti sunt profi si te vor ajuta cu absolut tot ce ai nevoie. A doua zi pot veni sa te ia la externare. O sa te simți foarte bine in clinica, ai asigurata si masa, esti pe mâini foarte bune!!!
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 216821692170 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.