fractura bimaleolara cu deplasare
Buna ziua, am si eu nevoie de parerea dumneavoastra acum o luna de zile am fost operat debfractura bimaleolara cu deplasare si as vrea sa vad daca operatia este una reusita, postez radiografiile facute astazi la control, si va rog sa imi confirmati si mie daca este ok totul
2 comentarii
Am trimis mail pe mail-ul din descrierea de la dumneavoastra
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 9fractura bimaleolara glezna
- 5Fractura echivalenta bimaleolara
- 7Fractura echivalenta bimaleolara
- 4fractura bimaleolara
- 15Osteosinteza fractura bimaleolara
- 16fractura bimaleolara dreapta+diastazis tibio-peronier drept
- 1Fractura bimaleolara
- 2Complicatii? - Fractura echivalenta bimaleolara stg. tip B
- 2Surub diastaza cand se scoate?
- 1Artroza glezna
- 1Fractura bimaleolara glezna blocata
- 1Fractura bimaleolara
- 1Fractura glezna
- 2Fractura glezna șurub diastazis
- 2Întrebare: e normal ca după kineto piciorul să se învinețească f tare, să se umfle și să doară?
- 2Exista șurub din titan pentru maleole?
- 1Fractura bimaleolara cu luxatie
Mai multe informații despre: fractura bimaleolara