postinoir 2

12-03-2007
procker alice
Nu este medic/terapeut
procker alice
am avut un contact sexual protejat si s a rupt prezervativul adica s a terminat in mine.dupa 8 ore am luat prima pastila de postinoir 2 si dupa alte 12 a doua pastila. e ok?
1 comentarii
0
12-03-2007, ora 00:00
procker alice
Nu este medic/terapeut
procker alice
am uitat sa mentionez ca dupa contactul sexual mam dus la baie si mam spalat cu irigatorul de 3 ori la rand doar cu apa.asta cred ca a fost o prostie!!!! nu?????????
Adaugă un comentariu / răspuns