greata, sani mariti, scurgeri roz sarcina?
Buna ziua, as dori o parare, in 16 noiembrie am pierdut o sarcina la 6 saptamani medicul fiind nevoit sa imi faca chiuretaj pentru a evita o posibila infectie. Acum de vreo 2 saptamani am avut stari de greata (fara voma) sanii mariti si acum de 2 zile am niste scurgeri rozalii. Ca si medicamentatie iau acid folic 1 / zi. Cat ar trebui sa dureze aceste scurgeri? Este posibil sa fiu insarcinata sau este posibil sa pierd din nou o sarcina?
Va multumesc
Va multumesc
12 comentarii
eu cred k esti insarcinata... cat ti-a intarziat CM?
Sincer abia astazi ar trebui sa imi inceapa CM. niciodata nu imi intarzie. De asta sunt si eu nerabdatoare. Acum nu mai am starile de greata.
Da. azi dimineata dar nu a aparut nimik. Ma gandesc ca l-am facut prea repede, mai astept inca 2 sau 3 zile si mai fac unul daca intre timp nu imi vine CM, sau se opresc scurgerile rozalii.
Sau tu ce parere ai? Nu mai stiu ce sa cred
Sau tu ce parere ai? Nu mai stiu ce sa cred
nu cred ca l-ai facut prea devreme...mai asteapta ca s-ar putea sa iti vina...asa mi-a intarziat si mie CM 5 zile, dar astazi dupa ce mi-am facut testul de sarcina mi-a venit si am fost foarte dezamagita...un CM poate sa iti intarzie maxim 10 zile...
inca nu iti face sperante...aceste simptome poti sa le ai si inainte de CM...
totusi daca nu iti vine, peste 2-3 zile repeta testul ca sa fi mai sigura.
mai astept sa vad sambata duminica ce se intampla. asta este... am invatat sa nu imi fac sperante pentru ca e foarte rau cand primesti cate o veste rea.. sau la ce nu ai vrea sa auzi
atunci mai tinem legatura... succes si numai bine!!!
Scuze ptr intarziere nu mi-am mai facut testul pt ca mi-a venit CM asa ca. data viitoare
Mersi
Mersi
Buna ziua!Am un ciclu regulat de 25 de zile care tine 5 zile.Pe 2 decembrie am avut menstruatie normal, pe 13 decembrie am avut un contact neprotejat cu soțul meu cu ejaculare înăuntru, pe 27 decembrie mia venit menstruatia dar care ma tinut doar 2 zile si a curs destul de putin fata de alta data(prima zi a curs mai putin decat de obicei iar ă doua aveam doar dupa ce mergeam la baie si urinam), dupa asta am dureri de burta ca la menstruatie, oboseala, dureri de cap, urinari des, putina stare de vomă, durere de mijloc, dar testele de sarcina negative!Posibil sa fi facut prea devreme testul de sarcina?Va rog sa.mi raspundeti
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??