Ajutooooor ! Prezervativ rupt !
Buna ziua ! Astazi am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu. Insa prezervativul s-a rupt..Ne-am dat seama cand a iesit afara, iar la cateva secunde si-a dat drumul in exterior. Tot astazi sau maine ar trebui sa imi vina si menstruatia. Credeti ca sunt sanse sa fi ramas insarcinata daca s-a intamplat in ziua in care trebuia sa imi vina menstra ? Va rog.. un raspuns urgent.. Ar trebui sa iau pastila de a doua zi ?
4 comentarii
Buna, si mie mi s-a intamplat asta si nu am rămas însărcinată, insa, depinde de la om la om. Vorbeste cu el, sigur nu a ejaculat in prezervativ si s-a rupt? Daca asta s-a întâmplat, nu e bine, iar daca nu a ejaculat, exista o sansa minima de sarcina. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Succes!
Mai intai a iesit, a stat cateva secunde socat pentru ca a vazut ca e rupt si abia apoi si a dat drumul in exterior
E posibil sa nu fii însărcinată, dar exista si o sansa mica.
Sper sa nu fi lasat inauntru.. am vorbit si cu el si asa a spus, oricum iti multumesc ! Numai bine !
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??