Ajutati-ma. insarcinata dupa sarcina ectopica?
Buna nu stiu daca imi poate raspunde cineva dar incerc in luna octombrie am aflat ca sunt însărcinată dar sa dovedit a fi o sarcina etopica am avut o operație laparoscopica miau salvat trompa dreapta si medicii au dezlipito si pe cea stânga era lipită după operatie am sănătate cam 2 saptamani sangerari usoare operația fiind pe 28 in luna noiembrie pe 25 am avut o pata si rest nimic in 9 decembrie mi-am facut 2 teste de sarcina ambele pozitive sunt îngrijorată oare sa fiu însărcinată???
1 comentarii
Buna ziua,
din ce ati descris dvs reiese ca aveti doua teste de sarcina pozitive. Aceasta inseamna ca sunteti insarcinata. Pentru o reconfirmare va recomandam sa efectuati si un test de sarcina din sange BetaHcg
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
din ce ati descris dvs reiese ca aveti doua teste de sarcina pozitive. Aceasta inseamna ca sunteti insarcinata. Pentru o reconfirmare va recomandam sa efectuati si un test de sarcina din sange BetaHcg
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??