Antibebe! Sunt f confuza!

09-12-2018
D1234
Nu este medic/terapeut
D1234
Buna ziua! M am reapucat de anticonceptionale dupa 2 luni de pauza.. pe data de 29 noiembrie am avut menstra si le am inceput in conditiile in care inainte de asta am avut menstra pe data de 4 aceeasi luna..! Deci fara pastile mi a venit la 25 de zile! Nedumerirea mea acum este ca pe data de 19 iau ultima pastila iar in cele 7 zile de dupa ar trebui sa mi vina..cand normal dupa plus aceste 7 zile ar trebui sa mi vina normal..la 28 de zile ca inainte.. eu daca fac astea 7 zile pauza asteptand menstruatia si apoi le continui, nu invat organismul sa vina iar la 25-26 de zile?? Nu stiu ce sa fac si cum sa ma mai exprim.. va rog lasati mesaj sa lumurim daca am scris ceva derutant..:))
1 comentarii
0
11-12-2018, ora 12:31
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

contraceptivele se administreaza conform recomandarii medicului sau al prospectului, urmati aceste sfaturi va rog

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
Adaugă un comentariu / răspuns