Întârzieri menstruației
Bună ziua am 33de ani și acum 4luni am născut normal un băiat...după naștere m-am rupt foarte tare și am fost cusutamult timp...după ce am plecat din spital la o săptămână a început să îmi curgă foarte puțin și așa a ținut mult timp in noiembrie mia venit menstruația pe 9, in decembrie pe 20, acum suntem în 27 și nu a venit nimic.am nu mereu înțepături in partea dreapta a ovarului și stări de greata...am făcut și un test de sarcina a ieșit negativ.ce poate fii...poate sa fie un chist...tocmai săptămână care vine mă programez la ginecologie...sper sa primesc și eu un răspuns dacă ați mai trecut prin așa ceva
2 comentarii
Buna ziua.
Poate finun chist pe ovar.
Faceti ecografie intravaginala la ginecolog.
E cu plata.
Poate finun chist pe ovar.
Faceti ecografie intravaginala la ginecolog.
E cu plata.
Alte subiecte recente din această secțiune: