diane35

24-02-2009
ioana05
Nu este medic/terapeut
ioana05
Da am luat din prima zi a ciclului.Defapt vineri seara mi-a curs cateva picaturi si am inceput sa iau anticoncep. dar apoi nu a mai curs nimic.Se poate sa fie din cauza anticoncep.?Ar trebui sa nu le mai iau ?Si daca intretin relatii sexuale in aceasta stare e posibil sa raman insarcinata?
2 comentarii
0
24-02-2009, ora 10:33
buburuzazuza
Nu este medic/terapeut
buburuzazuza
e prima folie de anticoncetionale ?... eu stiam ca esti protejata de-abia dupa 7-8 zile minim de cand incepi sa le iei... poti intreba medicul care ti-lea recomandat daca ar trebui sa le mai iei sau nu...
protejeaza-te suplimentar oricum...
0
24-02-2009, ora 12:59
*andreea*
Nu este medic/terapeut
*andreea*
e posibil sa se fi intrerupt din cauza anticonceptionalelor, insa mergi la doctor poate iti recomada altceva.
e posibil sa fie asa ptr ca este prima oara cand iei
bafta
Adaugă un comentariu / răspuns