mi-a amortit partea de sus a antebratului si degetul mare
dupa ce am dormit pe mana, mi-a amortit partea de sus a antebratului si degetul mare si nu-mi pot controla mana. problema este ca dureaza deja de 24 ore.
2 comentarii
Nu dispera, o sa mai dureze cateva zile. Ti-ai comprimat un nerv si va mai dura pana trece amorteala.
Somnului acestuia ii spune "somnul de sambata seara", e un somn greu, in care pacientul cade dupa o saptamana de lucru si un pahar, doua de relaxare si doarme nemiscat, intr-o pozitie incomoda.
Fiind vorba despre o vcompresie pe nerv de cateva ore, nervul isi revine, dar in cateva zile.
Somnului acestuia ii spune "somnul de sambata seara", e un somn greu, in care pacientul cade dupa o saptamana de lucru si un pahar, doua de relaxare si doarme nemiscat, intr-o pozitie incomoda.
Fiind vorba despre o vcompresie pe nerv de cateva ore, nervul isi revine, dar in cateva zile.
da se poate mai veniti si la mn cu un comentari va rog din suflet
Alte subiecte recente din această secțiune: