sunt speriata.. sarcina?
am facut eu eu dragoste cu iubitul meu aqu 5 zile...ne'am jucat si fara sa ne dam seara prezervativul a alunecat.apoi am facut'o fara prezervativ...si knd sa scoata penisul si'a dat drumul in mine:(( si apoi ne'am dat seama k nu facuseram cu prezervativ.am luat postinor2 la 4 ore dupa contact...nu am avut efecte secundare.iar aqu au trecut 5 zile si nu mi'a venit ciclul.e posibil sa fiu insarcinata?ast rasp,...va multmunesc anticipat!
3 comentarii
postinorul deregleaza un pic ciclul menstrual.Acum depinde.
La multi ani! tuturor celor care se afla pe forum. Am si eu o nelamurire, poate ma poate ajuta cineva. Am facut sex neprotejat a doua zi am luat postinor2 prima pastila a fost cam la interval de 8 ore, a doua pastila am luat-o la 12 ore asa cum scria in prospect. Nu am avut sangerari sau alte simtome., menstruatia mi-a venit la data care trebuia sa vina...si totusi sunt putin ingrijorata. Va rog mult de tot sa ma ajutati cu niste sfaturi. Este prima oara cand iau postinor2.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??