0

monikuta

Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.

Subiecte/întrebări postate:

1 mesaje
1430 vizite
gravida sau din cauza postinorului.
Ultimul răspuns: 10-09-2009, ora 06:57, postat de naty_91
3 mesaje
3505 vizite
De ce imi intarzie menstruatia?
Ultimul răspuns: 18-09-2009, ora 21:08, postat de butterfly09
2 mesaje
3130 vizite
Intarzie menstruatia de la medicamente???
Ultimul răspuns: 11-09-2009, ora 09:17, postat de nora_pisoi