Ablatie la cluj la dr. Zdrenghea

21-09-2019
Cristitl
Nu este medic/terapeut
Cristitl
Buna ziua.am o rugăminte Dacă a facut cineva ablatie la cluj la dr. Zdrenghea si ma poate ajuta cu ceva informații. Multumesc
1 comentarii
0
23-10-2019, ora 09:30
aisha68
Nu este medic/terapeut
aisha68
Buna..eu am facut 2 ablatii la Cluj la Spitalul de Recuperare unde sef de sectie este Dr Zdrenghea. Dansul nu opereaza, are o echipa de doctori tineri foarte specializati. Va recomand pe dr Puiu Mihai un medic excelent...puteti ajunge la dansul facand o programare in policlinica spitalului, cu trimitere de la medic de familie sau la o clinica privata Salvosan. Puteti si la clinica dr. Zdrenghea sa va programati la dr. Cizmaru Gabriel, care si el face parte din echipa celor care fac ablatii.
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.