Ajutati-ma!! Doresc sa raman insarcinata!

25-10-2018
alecsandra89
Nu este medic/terapeut
alecsandra89
Buna seara, am nevoie se sfaturile dvs..de 1 an incerc sa raman insarcinata si nu reusesc..am facut tratamente cu inofolic, mladita de zmeur, fertility, insa nimic..recent am terminat a 3 a luna de stimulare cu clostilbegyt..la ultima ecografie am avut o surpriza..1 folicul de 27mm si unul de 30mm..dr mi-a spus ca totul este ok si endometrul de 115..din pct ei de vedere totul decurge normal si ca sunt sanse f mari sa raman..insa am inteles ca desi sunt asa mari sunt sanse sa nu se sparga??..mi-a zis ca daca nu se intampla nimic luna urmatoare facem pregnyl..nu inteleg de ce nu a vrut luna asta?? Totusi poate acum au crescut foliculii datorita clostilbegytului..dar am terminat stimularea...precizez faptul ca toate analizele au fost ok..amh ok..nu am pb cu glanda tiroida..la histerosalpingografie au iesit ovare cu calibru filiform..cotte pozitiv bilateral.ce ma sfatuiti? Deja cu fiecare luna ce trece imi pierd increderea..nu stiu ce tratament as mai putea face..va rog sa ma ajutati.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul