Ajutați ma urgent!! Sunt însărcinată?

01-12-2020
andreealavinia7786
Nu este medic/terapeut
andreealavinia7786
Hey. Pe data de 8, 9, 10, 11 octombrie am avut contact sexual neprotejat cu ejaculare de fiecare data în afara.
Am fost foarte speriata asa ca am făcut un test peste 1 săptămâna (negativ), apoi peste încă câteva zile unu (iară negativ), apoi am mai făcut unul barza acela cu 5 zile înainte de menstruația propriu zisa (a ieșit negativ) apoi am mai făcut unul pe 30 octombrie tot test barza cu 5 zile înainte de menstruația propriu zisa(negativ) și pe data de 4 noiembrie mi-a venit ciclul menstrual cu flux ft mare asa cum îl am eu normal.
La sfârșitul lunii acesteia pe 27 decembrie mai exact, mi a venit iară ciclu și înainte să-mi vina m a durut burta asa cum ma doare De obicei înainte sa vina.
Fluxul nu era asa mare, era moderat. L-am mai avut și asa. Nu mereu l-am avut cu flux ft mare.
Țin sa menționez ca am ciclul neregulat, dar vad ca după contactul sexual mi a venit în apropierea dații din octombrie cu întârziere de 2 zile.
Sunt însărcinată?
Nu sunt obosita și etc.. Doar m am dezvoltat cât de cât la corp pentru ca fusese primele dați.
Și nu m-a durut mai deloc.. Si nu mi a curs sânge de la dezvirginare.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul