Disconfort in zona penisului

17-01-2018
alxandru
Nu este medic/terapeut
alxandru
Buna ziua.De ceva vreme am inceput sa simt disconfort in zona penisului.A inceput cu un fel de pelicula alba pe capul penisului urat mirositoare de care usor usor am scapat.Acum simt usturime cateodata si am cateva bubite rosii si ma ustura capul penisului in timpul masturbarii sau a actului sexual.Alta problema e faptul ca orice as aplica pentru igiena intima nu ajuta deloc si toata zona intima miroase foarte urat chiar daca m-am spalat cu 20 de minute in urma.Sunt disperat si nu stiu ce sa mai fac.Ce as putea folosi sa scap de problema asta?.Tin sa precizez ca nu intretin raporturi sexuale decat cu prietena mea.Multumesc foarte mult si astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra
8 comentarii
0
17-01-2018, ora 22:42
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Aveti o infectie. Tu trebuie sa mergi la dermato-venerolog si ea la ginecolog pentru analize si tratament.
0
18-01-2018, ora 10:09
alxandru
Nu este medic/terapeut
alxandru
sunteti cumva medic?prietena mea nu are infectie pt ca a facut analize acum vreo 2 zile pt ca ii dadeau probleme rinichii
0
18-01-2018, ora 20:53
Utilizator_194048
Nu este medic/terapeut
Utilizator_194048
Nici eu nici Clara nu suntem medici. Dar asta nu schimbă faptul că tu ai o infecție. Și sincer pun pariu că tu nu locuiești împreună cu prietena ta și ea habar nu are ce teste a făcut. Crezi tu că prietena ta ar fi avut chef de amor dacă avea probleme reale cu rinichii? De la rinichi la vagin e cale lungă în medicină și sunt mai dese infecțiile vaginale decât cele renale la vârsta voastră de 16-22 de ani.
0
18-01-2018, ora 21:06
alxandru
Nu este medic/terapeut
alxandru
in primul rand, am 31 de ani.in al doilea rand locuiesc cu prietena mea de vreo 7.si durerile cauzate de calculul renal au facut-o sa faca analize.daca nu ai vreun remediu pentru mine sau vreo solutie mi bn te-ai abtine de la comentarii.multumesc
0
18-01-2018, ora 21:50
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Remediu nu are cum sa aiba nimeni din moment ce nu se stie cu esti infectat. Prietena ta trebuie sa isi faca analizele la ginecologie, nu de urina.
0
20-01-2018, ora 19:31
Rox89
Nu este medic/terapeut
Rox89
Buna ziua. In urma cu aproximativ o luna am fost cu prietenul meu la o piscina cu apa sarata. De atunci amandoi avem o secretie alb-galbuie, el mai mult. Ma ingrijoreaza faptul ca secretia lui este alba cu grunji galbeni. In afara de asta, il incomodeaza putin uneori cand urineaza dar nu dureri sau usturimi. Ce poate fi?
0
20-01-2018, ora 21:44
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Mergi la ginecolog, fa tu test secretie si sa va dea la amandoi tratament. E o infectie. Nu stati asa. Infectiile duc la sterilitate.
0
21-01-2018, ora 05:40
Rox89
Nu este medic/terapeut
Rox89
Multumesc. Voi merge saptamana asta dar ai idee cumva daca ar fi gonoree? Ca am citit toate nebuniile pe internet si chiar am fost fideli amandoi iar asta a inceput imediat dupa piscina aia. Multumesc frumos.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.