Penis urat mirositor

05-02-2019
123456L123456
Nu este medic/terapeut
123456L123456
Buna seara ! Am o nelămurire cu care as dori sa ma ajutați. Iubitul meu are un penis urat mirositor. Mi-a fost jena sa ii spun, dar atunci când penisul este in erecție mirosul ajunge destul de “departe”, adică in timp ce facem sex devine neplăcut. El susține ca se spală cum ar trebui. Pe lângă asta la nivelul capului are niște bubițe foarte foarte mici care ii conturează capul, cum as spune. Acum 3 ani, noi avand aproape 4 ani de relație, mi-a mărturisit ca avea simptome de mâncărime și ca citise el in momentul ăla ca trebuie sa te speli cu sare și așa a făcut și i-a trecut. Eu i-am recomandat sa meargă la un medic, dar nu m-a ascultat, probabil ii este rusine. As dori sa îmi spune-ți despre ce ar putea fi vorba, pentru ca îmi e jena sa ii spun ca penisul lui are un miros urat, mai ales ca se roagă de mult timp sa fac sex oral și eu refuz. Știu ca este normal ca și penisul și vaginul sa aibă un anumit miros, dar acel miros ar trebui sa fie excitant.. Măcar dacă as știi ca este ceva ce nu este ok as trece peste asta și i-as spune sa se ducă la medic.
2 comentarii
0
05-02-2019, ora 21:56
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Este o infectie. Sa mearga la Dermatovenerolog.
0
11-02-2019, ora 17:05
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

recomandati-i sa mearga la un medic poate fi vorba de o infectie, care se poate transmite si este bine sa stiti despre ce este vorba deoarece ar putea fi necesar tratament pentru ambii parteneri

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.