Ajutor! am in permanenta stari de voma. Sa fie o sarcina ?

20-01-2012
gya_94
Nu este medic/terapeut
gya_94
Buna! Am luat anticonceptionale eram in pauza de 7 zile, iar in a 3a zi de menstruatie ( a 4a de pauza) am avut un contact sexual. A doua zi dupa contact am luat din greseala o pastila de doxepin ( antidepresiv). Am facut pauza o zi si am inceput alta folie de anticonceptionale, am inceput sa ma simt rau, am in permanenta stari de voma. Sa fie o sarcina ? Ce sa fac sa intrerup folia de anticonceptionale?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns