Ajutor am nevoie de un sfat urgent

20-11-2017
An.
Nu este medic/terapeut
An.
Am fost operata de sarcina extrauterina acum doua luni si cateva zile mi sa extras trompa dreapta..totul a decurs bn am reluat viata sexuala dupa doua saptamani si cateva zile fara sa ne protejam ca vrem un bebe.operatia a fost pe 14 sept.si ciclu trebuia sa ami vn pe 29 sept.dar mia vn pe 6 octombrie ma tinut 3 zile dar ft putin contactul sexual a fost pe 30.luna asta mia vn ciclu cu 3 zile mai devreme fata de data care trebuia sa ami vn dar cu 4-5zile inainte de ciclu au inceput sa ma doara sanii dar ma gandeam ca e normal sa ma doara (cu toate ca eu nu sufeream de durere de sani inainte de a vn ciclu)ma tinut ca 4 zile si durea de sani o am si acum stari de oboseala urinez des am arsuri la stomac, inbalonata ma doare spatele pofta de mancare si acum am dureri usoare la ovare ca si cum trebuie sa ami vn dar asta nu mereu.tin sa precizez ca am ciclu neregulat.se poate sa fi ramas insarcinata sau e o dereglare hormonala va rog sa ami raspundeti.sant ft stresata.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Primele simptome de sarcină - apar la toate femeile?
  •