AJUTOR! sunt disperata! El a ejaculat, timp in care eram cu mana pe penisul lui.

30-12-2011
bizua
Nu este medic/terapeut
bizua
am 17 ani, sunt virgina, si aseara m-am 'jucat' cu prietenul meu. El a ejaculat, timp in care eram cu mana pe penisul lui. Dupa o ora am ajuns acasa si mi-am bagat degetul in vagin, fara sa ma fi spalat pe maini. E posibil sa fi ramas insarcinata? Sa iau pilula de a doua zi? Mentionez ca si ieri am luat. Astept raspunsuri cat mai repede cu putinta...
8 comentarii
0
30-12-2011, ora 12:46
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Nu mai lua pilula de a doua zi !!!!!!!! Pilula de a doua zi se ia de maximum doua ori pe an si niciodata doua zile la rand, iti va face probleme foarte grave!!!!
Fa-ti o obsnuinta din a te spala pe maini intotdeauna inainte de a pune mana in zonele genitale.
0
30-12-2011, ora 12:48
bizua
Nu este medic/terapeut
bizua
da dar nu vreau sa raman insarcinata sub nici o forma... Sunt riscuri mari sa fi ramas gravida?
0
30-12-2011, ora 12:52
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Cand ai avut ultima menstruatie, pe ce data?
Daca sperma era uscata nu ramai gravida, sansele sunt minime.
0
30-12-2011, ora 12:53
bizua
Nu este medic/terapeut
bizua
ultima menstruatie s-a terminat pe data de 10.
0
30-12-2011, ora 12:55
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Teoretic esti in afara ovulatiei si nu ramai gravida. Nu ai fi ramas gravida nici daca faceai normal. Nu te mai speria si nu mai lua pastilele de a doua zi care iti vor face numai rau.
0
30-12-2011, ora 16:46
Mabel
Nu este medic/terapeut
Mabel
Trebuia sa scrii asa: Ajutooorrr! Sunt disperata! Am 17 ani si inca nu am invatat sa ma spal pe maini!
Ma joc cu penisul prietenului meu, dar nu stiu sa ma spal pe maini!
Si ziceai ca esti virgina...ce cauti cu mana in vagin?
Te indopi cu pastile care-ti fac rau, dintr-o prostie pe care o puteai evita foarte usor.
Esti prea tanara...ai grija de tine. Acum nu-ti dai seama, dar asculta de cei care-ti dau sfaturi bune.
Si nu uita: spala-te pe maini cand ajungi acasa, inainte sa mananci, inainte sa te "joci"...si dupa. E foarte important.
0
30-12-2011, ora 18:53
corrado
Nu este medic/terapeut
corrado
buna am si eu o mare problema am luat un pumn in ochi si mi sa invinetit ochiul mai precis pleoapa si am mai citi ca m ar ajuta papaverina si vitamina k ce imi recomandati????????
multumesc anticipat!!!
0
31-12-2011, ora 11:08
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Papaverina şi vitamina K ? Pare să fie o glumă. Nu un doctor v-a spus asta, nu ?
Mergeţi la orice farmacie şi luaţi gel sau cremă (gelul e preferabil) de Arnica. Aplicaţi de două ori pe zi până la obţinerea ameliorării. Dacă mai aveţi alte probleme de sănătate, descrieţi-le pe un topic adecvat, acesta este despre concepţie şi contracepţie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Creșterea nivelului de testosteron îi face pe adolescenți să fie nerăbdători
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  • Trăirile pozitive din adolescență pot influența sănătatea și starea de bine la maturitate
  •