Am dat de belea! A ramas insarcinata?

03-08-2008
Nu este medic/terapeut
Salutare!

Am nevoie urgent de un sfat. ca am dat de belea. deci am facut sex cu prietena mea de 3 ori pana acum. prima data am reusit performanta de a face sex incontinuu putin peste 3 ore (cred ca a fost ok ). acum urmeaza calvarul. a doua seara ce zic. hai sa o punem si acum. si o punem.da dupa 5 minute. surprize surprize. ala micu a cedat. imi venea sa mor de ciuda. a treia seara am zis sa o punem din nou. poate si-a revenit mititelul. am inceput frumos. da dupa alte 3-4 minute dezastru. nenorocitul iar a murit. imi venea sa il omor. precizez ca sunt baiat si "ala micu" si "nenorocitul" e amicu meu din panataloni. ce sa fac???? Am nevoie urgenta de ajutor. ca tre sa ma intalnesc peste cateva zile cu prietena mea ca momentan a plecat din tara... si se va intoarce. am intrebat si prietenii si mi-au zis cat sunt eu ok e in regula. da mie nu-mi convine. vreau sa fie ca la inceput. s-o fi inbolnavit ala micu. o fi turbat. nush ce dreaq are. pana acum daca vedeam una buna o lua razna. nu ma mai intelegeam cu el. trebuia sa ma cert cu el sa stea potolit. si acum tre sa ma rog de el sa nu mai moara asa repede. nush ce sa ii fac. scuzati-mi limbajul da io-s mai glumetz mai de fel. CHIAR AM NEVOIE DE AJUTOR!!!! HELP PLEASE!!!!!!!
3 comentarii
0
04-08-2008, ora 00:00
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
baiat dupa o seara in care ai avut parte de rel sexuale timp de 3 ore..e normal ca vreo cateva zile apoi sa nu mai fii la fel de excitat si de aici normal nici erectie nu este de durata.dar mai mult decat atat este vorba de faptul ca te stresezi prea tare..si vrei sa faci din chestia asta un joc olompic probabil si se pare ca nu merge.cu cat te stresezi mai tare ca nu se "scoala " cu atat nu se scoala.clar.asa ca liniste-te.ai grija la preludiu.comunica cu prietena ta.jucati-va...mai opriti-va din cand in cand si sa vezi apoi ce merge.;).crede0ma o femeie nu este un poligon de trageri.!!!
0
04-08-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
ooofff, cum sa va convingem noi, femeile, ca importanta e CALITATEA, nu CANTITATEA!:-))
0
04-08-2008, ora 00:00
Coolio
Nu este medic/terapeut
Coolio
ok. am inteles. acum ma voi odihnii pana vine ea. ms mult de sfaturi!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •