Am facut o greseala, la ce sa ma astept?

16-02-2019
Cristian35
Nu este medic/terapeut
Cristian35
Buna ziua, am 17 ani si am avut primul act sexual ieri, marea greseala pe care am facut-o a fost sa tai marginea ambalajului de la prezervativ cu un foarfec. Tin sa precizez ca nu am atins deloc prezervativul cu foarfecul.Prezervativul l-am rulat pe toata lungimea penisului. Tin sa precizez ca vaginul ei avea un lichid destul de ciudat. Nu am terminat in ea, ci afara iar dupa aceea nu am mai facut nimic. Am verificat amandoi daca prezervativul era intact iar acesta nu prezenta nici o defectiune(nu era rupt, fisurat etc.), cred ca l-am invartit dupa cam vreo 15 minute. Am intrebat-o astazi si a spus ca doar o ustura. Ce ar trebui sa-i recomand sau sa-i zic sau la ce ar trebui sa ma astept.
1 comentarii
0
16-02-2019, ora 16:08
Cristian35
Nu este medic/terapeut
Cristian35
Tin sa precizez ca dupa penetrare am scos prezervativul si am terminat printr-un oral scurt.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul