In ian 2017 am avut o sarcina extrauterina iar de atunci nu am mai reusit sa raman insarcinata

21-05-2018
Adinandreea20
Nu este medic/terapeut
Adinandreea20
Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati cu o parere!
In ian 2017 am avut o sarcina extrauterina iar de atunci nu am mai reusit sa raman insarcinata.
luna aceasta ciclul menstrual s-a terminat pe 1 mai iar perioada fertila a fost de pe 10-16 mai..ziua ovulatiei fiind 15.Noi nu ne-am peotejat dorindu-ne un bebe.Ideea e ca de pe 17 mai au curs cateva picaturii de sange rozaliu..iar pana azi de fiecare data cand fac pipi imi curge o scurgere maronie deschisa.Am dureri de cm jos, dureri de sani...pe data de 17 mai mi-a fost rau, greata, ameteala, voma, mi-a curs sange din nas si diaree.Pana azi nu am mai.avut nimic...temperatura bazala de astazi este 37.1
Ma gandesc ca daca ar fi ciclu menstrual ar trebui tb sa fie muuult mai mica.Ce poate fi?La doctor nu am cum ajunge prea devreme.La o posibila sarcina nu ma mai gandesx..mi am cam pierdut speranta.
Multumesc frumos!
1 comentarii
0
06-01-2019, ora 22:00
Marilulu
Nu este medic/terapeut
Marilulu
Buna draga mea ! Trec prin aceleasi stari acum si nu stiu ce am ! La fel am avut o extaruterina si luna asta mi-a întârziat dar am niste scurgeri maro, imi poti spune ce a fost la tine ? Multumesc frumos !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: