am o problema?

15-04-2010
daniela_82
Nu este medic/terapeut
daniela_82
buna ziua ma numesc daniela am 28 de ani am luat anticonceptionale logest 2 ani iar acum 3 luni am hotarit sa nu le mai iau pt a face un bebe broblema este ca in prima luna adica februarie mi-a venit ciclu pe 21 martie pe 22 iar acum in aprilie pe 15 sunt speriata ca nu stiu ce se intimpla asteptam sa ma inbolnavesc pe 20 incolo va rog frumos sa imi spuneti ce se intimpla am o problema de ce sa intimpla asa va multumesc
5 comentarii
0
17-04-2010, ora 19:08
daniela_82
Nu este medic/terapeut
daniela_82
va rog frumos un raspuns la problema mea
0
22-04-2010, ora 17:55
ilenia
Nu este medic/terapeut
ilenia
Salut !..Nu ai de ce sa te sperii asa mi sa intimplat si mie.Tia venit mai repede Mie mi sa intimplat din cauza strsului Daca ai sa ai probleme in continare consulta un medic Dar parerea mea este caci cum tu ai luat anticon... apoi leai lasat sa produs un dereglaj ormonal Te sfatuiesc sa iti calculezi singura data ciclului menstrual ZIUA cind ai avut ultimul CM+28sau30-nr de zile ale lunei repective si afli data urmatorului CM In feb ai avut pe 21+dif dintre doua cicluri28sau30-luna feb de 28=21sau 23 Tie tia venit pe 22
0
23-04-2010, ora 17:52
daniela_82
Nu este medic/terapeut
daniela_82
Multumesc frumos pt raspuns ma speriasem putin pt ca vrem sa facem un bebe si de aceea nu mai iau anticon.. inainte de pastile eranormal si nu am mai patit asa Te salut Ilenia multumesc
0
23-04-2010, ora 18:16
ilenia
Nu este medic/terapeut
ilenia
te inteleg pentruca si eu vreau un copil. am facut cinci inseminari.miine fac a sasea.si eu te salut.multa bafta
0
24-04-2010, ora 21:08
daniela_82
Nu este medic/terapeut
daniela_82
multa bafta cu bebele sa iti ajute Dumnezeu sa citesti acatistul sf parinti Ioachim si Ana am auzit ca este de ajutor cred ca o sa reusesti daca te rogi si sa aveti rabdare multa bafta te salut
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Caracteristici ale ciclului menstrual ce ridică semne de întrebare
  • Ciclul de două ori pe lună
  •