am renuntat la anticnceptionale si am bubite pe spate

09-01-2007
dani_j
Nu este medic/terapeut
dani_j
de aproape 10 luni am renuntat la anticonceptionale. de vreo 3-4 luni mi-au aparut niste bubite pe spate (gen cele ce apar pe fata) de care nu mai pot scapa. pe fata nu-mi apare nimic, insa spatele este urat, foarte inestetic. mi-am spalat chiar si hainele la program prelungit si temperatura mai mare, sunt foarte atenta cu igiena corporala... si nimic. din pacate n-am avut timp sa ajung la medic si iata-ma intamplator pe acest site. sper sa citeasca cineva mesajul meu si astept sfaturi. multumesc!
2 comentarii
0
18-01-2007, ora 00:00
adnarn
Nu este medic/terapeut
adnarn
Buna !

Am aceeasi problema de vreo saptamana!
Te rog ia leg. cu mine -. Mmultumesc
0
18-06-2007, ora 00:00
sledge
Nu este medic/terapeut
sledge
aveam si eu asa ceva si am mers la un dermatolog care mi-a dat o reteta care se prepara la farmacie. si a mers.
du-te la dermatolog.
si fa-ti si un set de analize.
bafta!
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Multe bubițe pe pielea copilului. Ce ar putea fi?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.