Am simptomele dar nu am cm

06-09-2018
*^*
Nu este medic/terapeut
*^*
Am avut sex neprotejat cu iubitul meu in weekend de vreo 6-7 ori. Nu a ejaculat in mine dar am continuat dupa ce a ejaculat pe mn. A riscat pentru ca ieri ar fi trebuit sa.mi vina menstruatia. Nu a venit. A mai intarziat in trecut. Am crampe si ma dor sanii dar parca nu atat de tare ca inainte. Cei.i drept am fost stresata din cauza asta pentru ca sunt constienta ca am avut sperma in vagin, plus inca ceva stres si din alte probleme. Ma gandeam sa ma duc maine dupa scoala la ginecolog sa iau pastila aia care se ia dupa. Ce sa fac? Si daca imi vine cu intarziere, pot sa incep sa iau anticonceptionale? Am tiple de 21. Nu am luat pana acum. Trebuie sa incep din prima zi de menstruatie. Daca imi vine ciclul maine? Ar fi dupa 30 de zile. Sa le iau?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul