Amenoreea primara

18-10-2019
Cristina0906
Nu este medic/terapeut
Cristina0906
Bună ziua am mare nevoie de un sfat Am 22 de anii Și nu am avut niciodată ciclu menstrual Am fost la un medic mia făcut ecografie și mia zis ca nu am uter și ovare.. Am fost după la alt medic el mia spus ca ovaru stâng e perfect sănătos iar ovaru drept și uteru parca sar vede parca nu sar vedea și a rămas în ceață Am fost la endocrinologie la Spiridon Iași acolo ma ajutat o doctorița am făcut tot ce mia zis Dumneai și toate analizele miau ieșit bune Nu stiu la ce medic sa mai merg sa am ciclu sau măcar sa îmi deie un diagnostic corect Atât de tare îmi doresc un copil Voiam sa va zic ca fără recomandarea medicului am inceput de o zi sa iau Duphaston poate cine știe îmi va veni ciclu Sper din tot sufletul sa fie bine și sa am uter Am fost la 2 medici chirurgi ca ma durerea burta miau făcut ecograf și miau zis ca uteru e normal nu mai înțeleg nimic Eu nu am ciclu niciodată Miam fost cumpărat niște teste de ovulație când fac testul iese doar o liniuta a 2 nici nu se vede Aseară am mai fscut un test de ovulație Și au ieșit 2 liniuțe Fac foarte des teste din astea și câte o data iese și 2 liniuțe Va rog mult un sfat Chiar e posibil sa am uter
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Menopauza
  •