analize hormonale
As dori sa stiu cand pot face analizele hormonale daca pe 02 martie termin ultima pastiluta de anticonceptionale.Precizez ca iau din luna decembrie la recomandarea med. ginecolog pentru chisturi.Pot face in martie aceste dozari hormonale sau ar trebui sa astept inca o luna.Sunt sigura ca aceste chisturi mi-au aparut datorita unei dereglari hormonale si sunt nerabdatoare sa aflu daca asa e.Ma bate gandul sa nu mai iau anticonceptionalele luna asta ca sa pot face deja luna viitoare analizele.Imi doresc un bebe cat mai curand si stiu ca pana nu aflu cauza aparitiei acestor chisturi nu pot avea unul.offf!Regret enorm ca nu am facut aceste analize inainte de a lua aceste anticonceptionale
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3interpretare analize
- 3rezultate analize
- 7analize de laborator
- 5va rog vreau un raspuns urgent - analize
- 3Mama, in varsta de 60 ani are urmatoarele analize peste valorile normale
- 4imi apar cosuri doar inainte de fiecare menstra
- 9VSH si ASLO
- 2in ultimul an m-am ingrasat 10 kg si am facut niste analize
- 4interpretare analize hormonale
- 4Interpretarea rezultatelor la analize
- 6la analizele de sange: Antigen HBs slab pozitiv. E Hepatita B?
- 4interpretare analize medicale
- 4de o luna ma simt rau si analizele au iesit ok
- 0interpretare analiza de sange-depistare diabet
- 3Interpretare analize medicale
- 4Interpretare analize
- 1Interpretare analize
- 5Interpretare rezultat histopatologic si rezultat imunohistochimic
- 0examen histopatologic
- 1Decontare analize
Mai multe informații despre: Hormonii analizele medicale
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

